Mystic Moment Hotel
Het elegante Mystic Moment Hotel Negril is binnen 25 minuten wandelen van het Rick's Cafe en op 3 km afstand van Seven Mile Beach gelegen en beschikt over zeven stranden. Dompel jezelf onder in de tuin van het hotel, voorzien van een terras.
Dit pension is gelegen binnen 30 minuten wandelafstand van Half Moon Bay. Mystic Moment Negril ligt op 3,1 km van Mary Gate of Heaven Catholic Church, die als een heilige plaats wordt beschouwd. Als u in deze accommodatie verblijft, kunt u ook genieten van natuurlijke bezienswaardigheden zoals de Barney's Flower & Hummingbird Garden op 10 minuten met de auto.
Een inloopdouche en een apart toilet zijn aanwezig in de gedeelde badkamers, samen met een haardroger en handdoeken. Bepaalde units bieden uitzicht op de tuin.
Quality's Sea Breeze Restaurant and Bar, gelegen binnen het bereik van Mystic Moment Hotel, serveert Caribische gerechten om aan elke smaak te voldoen.
- Locale bezienswaardigheiden
- Sunshine Village1000 m
- Kingsley's Take Care Tours - Day Tours1 km
- Negril West End1000 m
- Natural Mystic Bar450 m
- Steve Positive Tours1 km
- Mxiii500 m
- Palm Grove Church of God900 m
- Mi Yard400 m
- Church of St Mary The Virgin950 m
- St. Mary's Anglican Church950 m
- Luchthavens
- Vliegveld Negril10 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Gratis parkeren
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
- Verkoopautomaten
- Open haard
- Rookdetectors
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Horeca
- Gedeelde keuken
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Bar/ lounge
- Buiten eethoek
- Picknickplaats/ Tafels
- Speciale dieetmenu's
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Diensten
- Wasserij
- Stomerij
Kamervoorzieningen
- Mini bar
- Zithoek
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Strijkfaciliteiten
- Gratis toiletartikelen
- Bordspellen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Mystic Moment Hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 10 minuten om in het stadscentrum van Mystic Moment Hotel te komen. - ✈
Hoe ver is de luchthaven Negril van Mystic Moment Hotel?
Negril luchthaven en Mystic Moment Hotel zijn gescheiden door een 5 km afstand. - 🚗
Waar kunnen we onze auto parkeren in Mystic Moment Hotel?
Een privéparkeerplaats is beschikbaar voor gasten van Mystic Moment Hotel. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Mystic Moment Hotel uitchecken?
Klanten van Mystic Moment Hotel moeten tot 11:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in dit hotel in Negril?
De gemiddelde prijs van een kamer in dit hotel in Negril is $29. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Wat zijn de belangrijkste faciliteiten die in Mystic Moment Hotel worden aangeboden?
Tot de topfaciliteiten van Mystic Moment Hotel behoren een automaat en een buitenhaard.